Freya foodbar on tervislik oaas tänavatoidu kiires maailmas.

Me pakume rohelist alternatiivi, külluslikku maitset ja kärmet teenindust näljastele linlastele, kes on igapäeva elutempos kasvuhoonest kaugeks jäänud.

Pehme südamega revolutsioon.

Rännates maailmas ja otsides põnevaid maitseid, paistab kõikjalt vastu sama probleem. On olemas fantastilisi söögikohti, imelisi maitseid, aga kui tempo on peal, pole kohta, kus saaks kiirelt ja süümepiinadeta kaasa haarata tervisliku ampsu. Kõik taandub ikka rasvasele burgerile, pizzale ja hot dog’ile.

Freya foodbar on see, kuidas me realiseerime oma unistust raputada magavat kiirtoidumaailma. Lisame sinna variatsiooni, rohelust ja tervist.

Meie püha eesmärk on ümber mõtestada, mida kiirtoit tähendab.

Kiirtoit ei võrdu rämpstoiduga. Me vaatame kiirust hoopis pikemal teekonnal. Alustame sellest, et toit jõuab värskena põllult kööki, köögist kiirelt kaussi ja kauss mugavalt teelisega kaasa.

Kiirtoit täidab meie eludes kindlat funktsiooni. Me proovime vähema ajaga rohkem ära teha. Optimeerides oma päeva, on toit vaid üks samm pikemal teel. Kui kiire amps viib su toidukoomasse, siis pole leti ääres võidetud sekundid sentigi väärt.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Save preferences More info